GOLDAP.INFO

Gołdapski Portal Internetowy

200 przebadanych, wszyscy trzeźwi

GOŁDAP. Policjanci z gołdapskiej drogówki po raz kolejny przeprowadzili działania pn. „Alkohol i narkotyki”, ukierunkowane na ujawnianie i eliminowanie z ruchu kierujących pojazdami będących pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka.


Audi w rowie

KONIKOWO. Około godziny 15.40 na drodze wojewódzkiej nr 650 kierująca audi straciła panowanie nad autem, zjechała do rowu i dachowała.


Zgubił go GPS

GOŁDAP. Ponad 7 kg suszu konopi indyjskich zatrzymali 19 lutego funkcjonariusze Służby Celnej z przejścia granicznego w Gołdapi. Wiózł go 23-letni obywatel Litwy, który - jak twierdzi - na przejściu pojawił się „niechcący".


Pożar przy ul. Podgórnej

GOŁDAP. Około godziny 8.00 w bloku przy ul. Podgórnej doszło do niewielkiego pożaru w jednym z pomieszczeń piwnicznych. Ze względu bardzo na duże zadymienie w budynku, trzeba było ewakuować na zewnątrz jego mieszkańców.


Awanturnik Piotr F. trafił do policyjnej celi

GOŁDAP. Wczoraj kilka minut po godzinie 6.00 gołdapscy policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej w jednym z gołdapskich mieszkań.


Pijany, z zakazem spowodował kolizję i uciekał

GMINA GOŁDAP. Gołdapscy policjanci zatrzymali 20-latka, który spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia.


Ukradli słodycze

GOŁDAP. Policjanci z Gołdapi zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy z jednego z miejscowych marketów ukradli 4kg słodyczy.


Uderzył w drzewo, był pijany

GOŁDAP. 23-letni mieszkaniec Gołdapi jazdę osobowym audi zakończył na drzewie. Okazało się, że prowadził auto na podwójnym gazie


Okoliczności tragedii ustala prokuratura

SIEDLISKO. Ofiarą wczorajszego pożaru w Siedlisku był 54-letni mężczyzna.


Tragedia w Siedlisku, jedna osoba nie żyje

SIEDLISKO. Do pożaru doszło dziś w mieszkaniu w jednym z budynków w Siedlisku. Jedna osoba nie żyje.


Zjechał do rowu

GOŁDAP. Około godziny 14.00 na ulicy Gumbińskiej kierujący audi stracił panowanie nad samochodem, wyniku czego auto obróciło się, uderzyło tyłem w drzewo i zjechało do rowu.


Znęcał się nad rodziną

GOŁDAP. W czasie interwencji w jednym z gołdapskich mieszkań policjanci zatrzymali Edwarda O., który będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę z domownikami.


Co się stało z psem?

GOŁDAP/JABŁOŃSKIE. Gołdapska policja prosi o kontakt świadków nietypowego zdarzenia, do którego doszło w czwartek, 29 stycznia br.


Nielegalnie produkował alkohol

GOŁDAP. Aparaturę do domowej produkcji alkoholu etylowego oraz około 40 litrów zacieru zabezpieczyli policjanci w jednym z domków letniskowych na terenie Gołdapi.


17-latek napadł na bank z widelcem w ręku

GOŁDAP. Gołdapscy policjanci zatrzymali dwóch 17-latków, którzy „napadli" na bank w Gołdapi. Jeden z nich wszedł do placówki z widelcem w ręku i powiedział personelowi, że to napad. Drugi nagrywał całe zdarzenie.


Wypadek na ul. Stadionowej

GOŁDAP. W południe na ul. Stadionowej doszło do wypadku. Jego okoliczności wyjaśniają policjanci. Droga jest przejezdna.


Jechały za szybko

GMINA GOŁDAP. O wielkim szczęściu mogą mówić dwie mieszkanki powiatu gołdapskiego, które nie dostosowały prędkości do warunków panujących na drodze.


Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

GOŁDAP. Gołdapscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę na ul. Żeromskiego.


Pijany zjechał do rowu

REGIELE. Do 2 lat pozbawienia wolności może grozić 28-letniemu mieszkańcowi powiatu gołdapskiego, który pijany wsiadł za kierownicę bmw i spowodował


Wypadek w Pogorzeli

GOŁDAP. Seat cordoba uderzył wczoraj wieczorem w drzewo.


Towar z przemytu o wartości 50 tysięcy zł

POWIAT GOŁDAPSKI. Funkcjonariusze z gołdapskiej Placówki Straży Granicznej zatrzymali samochód wypchany papierosami o wartości 50.000zł.


Ratunku! Topię się!

POWIAT GOŁDAPSKI. Przez ostatnie trzy dni strażacy z terenu powiatu gołdapskiego ćwiczyli ratowanie ludzi z zamarzniętych akwenów, pod którymi załamał się lód.


Bono wywąchał

GOŁDAP. Ponad 600 paczek papierosów próbowała nielegalnie wwieźć do Polski mieszkanka obwodu kaliningradzkiego.


Silnie wiało

POWIAT GOŁDAPSKI. Weekend w powiecie gołdapskim, podobnie jak w całej Polsce, był bardzo wietrzny. Na szczęście nie doszło z tego powodu do poważniejszych zdarzeń.


Podpalili ambony

GMINA GOŁDAP. Przed sądem staną niebawem trzej bracia z powiatu gołdapskiego, którzy w minioną niedzielę podpalili dwie ambony myśliwskie.


Wypadek na przejściu dla pieszych

GOŁDAP. 11-latka trafiła do szpitala po tym, jak została potracona przez samochód na przejściu dla pieszych na ul. Królewieckiej.


Jechał na papierosach

GOŁDAP. Ponad 1400 paczek papierosów ukrył w podłodze swojego samochodu mieszkaniec obwodu kaliningradzkiego.


Zatrzymany za znieważenie funkcjonariusza

GOŁDAP. Na przejściu granicznym straż graniczna zatrzymała obywatela Litwy znieważenie funkcjonariusza. Do zdarzenia doszło wczoraj.


Poszukiwani świadkowie wypadku

GOŁDAP. Policja w Gołdapi poszukuje świadków zdarzenia lub osób posiadających jakąkolwiek wiedzę dotyczącą potrącenia pieszej w sylwestrowy wieczór. Do zdarzenia doszło około godziny 18.15 na przejściu dla pieszych na ul. Wojska Polskiego niedaleko kościoła.


Uciekł z miejsca wypadku

GOŁDAP. Do wypadku doszło wczoraj około godziny 19.00 w Gołdapi. Podczas cofania kierowca samochodu osobowego potrącił 77-letnia pieszą przechodząca po pasach.