REDAKCJA: 19-500 Gołdap, ul. Partyzantów 16D (pon-pt 10.00-16.00) | tel. 504-475-522, 87-427-25-87 | fax 22-349-25-25 | redakcja@goldap.info

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Jesteś świadkiem wypadku lub pożaru? A może posiadasz ciekawe informacje? Powiadom nas o tym! Zadzwoń (wyślij SMS/MMS) pod numer 504-475-522 lub napisz na adres redakcja@goldap.info.
 
Reklama
Reklama

GOLDAP.INFO - na sygnale

Policja poszukuj świadków napadu

GOŁDAP. Policja prosi o kontakt świadków napadu rabunkowego, do którego doszło w poniedziałek, 8 grudnia około godziny 15.30 w mieszkaniu przy Placu Zwycięstwa 9 w Gołdapi.

Ukradli pastę do zębów, buty i słodycze

GOŁDAP. Weekend to czas odpoczynku i relaksu. Niestety, jak się okazuję niektórzy inaczej spędzają czas wolny. Policjanci w przeciągu dwóch dni interweniowali kilkukrotnie wobec sprawców kradzieży sklepowych, do których dochodziło w Gołdapi. Łupem złodziei padały artykuły spożywcze, obuwie i kosmetyki. Sprawcy zostali ukarani mandatami karnymi.

Wjechał w tył audi

GOŁDAP. Do kolizji drogowej doszło wczoraj około godziny 15.45 na prostym odcinku drogi W650 w pobliżu Osiedla II. W jadącym w kierunku Gołdapi audi A3 niespodziewanie zgasł silnik. Kierowca zatrzymał się, by sprawdzić, co się stało. Jadący za nim kierowca mercedesa sprintera nie zdołał wyhamować i uderzył w audi.

Miał w domu znaczne ilości narkotyków

GOŁDAP. Policjanci zatrzymali 21-letniego Huberta K. Podczas przeszukania jego mieszkania znaleziono kilkadziesiąt torebek strunowych z zawartością różnych substancji, w tym m.in. kilogram haszyszu.

Libacja alkoholowa w towarzystwie małego dziecka

GOŁDAP. Gołdapscy policjanci interweniowali w jednym mieszkań na terenie miasta. Zgłoszenie dotyczyło awantury w trakcie libacji alkoholowej pomiędzy konkubentami. Na miejscu w jednym z pokoi na łóżku funkcjonariusze zastali zupełnie pozbawione opieki 6-ciomiesięczne dziecko.

Doszło do przemocy wobec dziecka?

POWIAT GOŁDAPSKI. Czy w jednej z rodzin zastępczych na terenie powiatu gołdapskiego opiekunowie znęcali się fizycznie nad dziećmi lub stosowali wobec nich przemoc? Na razie nie wiadomo. Wykaże to wykaże policyjne dochodzenie.

Wszyscy byli trzeźwi

POWIAT GOŁDAPSKI. "Alkohol i narkotyki" - pod taką nazwą gołdapscy policjanci przeprowadzili wczoraj działania, które skierowane były przeciwko nietrzeźwym kierującym oraz uczestnikom ruchu drogowego będącym pod wpływem środków odurzających. Funkcjonariusze przebadali 134 kierujących, wszyscy byli trzeźwi.

Poczęstował 15-latka marihuaną

POWIAT GOŁDAPSKI. 15-letni chłopak trafił do szpitala po tym, jak o dwa lata starszy kolega poczęstował go marihuaną. Okazało się że narkotyk kupił od swojego 25-letniego kolegi. Obaj zostali zatrzymani i będą tłumaczyć się w sądzie.

Kolizja dwóch aut

DW650. Około godziny 9 na drodze wojewódzkiej nr 650 w Grabowie doszło do kolizji. Kierujący nissanem sereną chciał ominąć stojącego na poboczu forda mondeo. Niestety, drugi kierowca w tym samym czasie postanowił ruszyć, nie patrząc w lusterko. Auta się zderzyły.

Wypadek na skrzyżowaniu

GOŁDAP. Do wypadku drogowego doszło wieczorem na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego i Wolności. Jedna osoba została odwieziona do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci.

W bagażniku i garażu

GOŁDAP. Mężczyznę sprzedającego paliwo, celnicy z gołdapskiej grupy mobilnej wypatrzyli na jednym z okolicznych bazarów w miniony czwartek. Patrol SC i biorący udział w akcji pogranicznicy sprawdzili zawartość bagażnika pojazdu, należącego do mężczyzny. Wewnątrz znajdowało się 120 litrów paliwa.

Zwłoki przy ul. Nadbrzeżnej

GOŁDAP. Ciało prawdopodobnie bezdomnego człowieka znaleziono dziś przy ul. Nadbrzeżnej w Gołdapi. Nie wiadomo na razie, czy śmierć nastąpiła z powodu wychłodzenia organizmu, czy z przyczyn naturalnych.

Pijany wiózł pijanych

GOŁDAP. Blisko 2,5 promila miał w organizmie kierowca audi, którego zatrzymali gołdapscy dzielnicowi. Pijani okazał się być również jego dwaj pasażerowie, u których badanie alkomatem wykazało po prawie 2,5 i 3 promile alkoholu. Kierowca stracił prawo jazdy. Grozi mu teraz do 2 lat więzienia.

Poprzewracane kosze i porozrzucane śmieci

GOŁDAP. We wtorek nad ranem dwaj mieszkańcy Gołdapi postanowili rozładować nadmiar emocji przewracając kosze na śmieci wzdłuż ulicy Wojska Polskiego. Sprawa Mateusza J. i Macieja P. znajdzie swój finał w sądzie.

Siedziała w barze z trójką dzieci i piła alkohol

GOŁDAP. Gołdapscy policjanci interweniowali wobec 31-letniej mieszkanki Gołdapi, która piła alkohol w jednym z gołdapskich lokali w obecności trójki swoich dzieci. Kobieta w tym czasie miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. O całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

Spłonął dom

KOŁKOWO. Do pożaru domu, w którym mieszkała jedna osoba, doszło dziś przed godziną 9.00 w Kołkowie. Ogień gasili strażacy z PSP w Gołdapi oraz ochotnicy z Dubeninek i Górnego.

Zapaliło się od instalacji elektrycznej

GOŁDAP. Zwarcie instalacji elektrycznej było powodem dzisiejszej interwencji straży pożarnej w bloku przy ul. Plac Zwycięstwa 11. Do zdarzenia doszło około godziny 14.30.

Dwa pierwsze dni akcji "Znicz 2014"

POWIAT GOŁDAPSKI. Gołdapscy policjanci podsumowali dwa pierwsze dni akcji "Znicz 2014" na terenie naszego powiatu(31.10-01.11). W działaniach wzięło udział 10 policjantów.

Jechał ponad 90km/h na ograniczeniu do 30km/h

GOŁDAP. Konsekwencje w postaci 600 złotowego mandatu oraz 12 punktów karnych spotkały dzisiaj młodego kierowcę hondy, który pędził ulicami Gołdapi ponad 90 km/h.

Pożar w Broniszach

BRONISZE. Do pożaru doszło dziś około godziny 15.00 w piwnicy jednego z domów jednorodzinnych w Broniszach. Najprawdopodobniej od palącego się pieca zajęły się leżące w pobliżu różne szmaty.

Pijany uciekał przed policją przez dwa powiaty

POWIAT GOŁDAPSKI/POWIAT SUWALSKI. Sceny niczym z filmu akcji rozegrały się w miniony weekend na drogach naszego regionu. Przez dwa powiaty: gołdapski i suwalski policjanci ścigali pijanego kierowcę forda. Po zatrzymaniu okazało się, że 35-letni mieszkaniec gminy Gołdap ma 1,7 promila alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Paliło się na cmentarzu

GOŁDAP. Dziś około godziny 13.00 palił się śmietnik na gołdapskim cmentarzu komunalnym przy ul. Gumbińskiej. Apelujemy do odwiedzających cmentarze i sprzątających groby. Pamiętajcie, by nie wyrzucać świeżo zgaszonych lub jeszcze palących się zniczy do śmietników!

Potracił pieszą na przejściu

GOŁDAP. Około godziny 12.40 po wschodniej stronie Placu Zwycięstwa doszło do potrącenia pieszej przechodzącej przez jezdnię. Kierujący fiatem sieną jadąc od strony ronda pod górę nie zauważył przechodzącej po pasach kobiety i uderzył ją lewą stroną swojego pojazdu.

Po pożarze trafił do aresztu

GOŁDAP. Właściciel mieszkania przy ul. Warszawskiej, które wczoraj się spaliło, był w chwili zaistnienia pożaru nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Groził pracownikom OPS

GOŁDAP. We wtorek gołdapscy policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca miasta, który wyzywał i groził pracownicom Ośrodka Pomocy Społecznej.

Pożar w mieszkaniu przy ul. Warszawskiej

GOŁDAP. Do pożaru doszło dziś około godziny 16 w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Warszawskiej 3. Spaliła się kuchnia i przedpokój. Nikt z mieszkańców nie ucierpiał.

Zjechała do rowu

MARCINOWO. Wczoraj około godziny 13.00 w Marcinowie, na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 650, 47-letnia kierująca peugeotem straciła panowanie nad autem, zjechała na lewą stronę jezdni i zakończyła podróż w przydrożnym rowie.

Efekty działań „Dyskoteka”

POWIAT GOŁDAPSKI. W sobotni wieczór nocy policjanci z gołdapskiej drogówki przeprowadzili działania prewencyjno-kontrolne pn. „Dyskoteka". Wśród ponad 66 skontrolowanych kierowców jeden zdecydował się wsiąść za kierownicę po alkoholu. Był to 20-letni mieszkaniec gminy Filipów.

Ukradli kable

GOŁDAP. Gołdapscy policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców Gołdapi podejrzanych o kradzież. Łupem 43-letniej kobiety i 28-letniego mężczyzny miały paść przewody elektryczne warte 600 złotych.

Włamała się do szpitalnych szafek

GOŁDAP. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi zatrzymali 40-letnią kobietę, która w miejscowym szpitalu okradła pielęgniarki. Kobieta wykorzystując nieuwagę personelu włamała się do kilku szafek, skąd ukradła ubrania.

Strona 1 z 36